У місті почалася активна підготовка до відзначення 140-річчя театру корифеїв

Нещодавно було анонсовано подробиці підготовки Театру ім. М.Л. Кропивницького до свого 140-річчя. Більш детально про цю подію розповість kropyvnytskyi.in.ua.

Ця дата є досить важливою для нашого міста. Тому що цей театр — це не тільки визначна пам’ятка культури, це ще й головний символ нашого міста. Його вважають однією із найяскравіших сторінок українського театрального мистецтва, оскільки це перший професійний театр в Україні.Театр був створений М. Кропивницьким у далекому 1882 році. Саме  діяльність цього закладу знаменує собою розквіт українського професійного театру XIX ст.  Отож, подолавши буремні роки, він зберіг свою славу та честь, й до сьогодні на його сцені показують вистави.

Голова обласної ради Сергій Шульга написав про це на своїй сторінці у соцмережах так:

— Розпочинаємо підготовку святкування 140-річчя нашого театру корифеїв. Дата для Кіровоградщини знакова, тож заходи повинні бути на рівні. Сьогодні визначилися з орієнтовним часом проведення – 7-16 жовтня, — написав він.

Голова обласної ради, також, наголосив, щоб усі, хто зацікавився цим заходом, не чекали, а долучалися та допомагали у підготовці до свята. Адже немало є талановитих людей із Кіровоградщини, які хотіли б показати себе, та не знають як. А саме з нагоди святкування 140-річчя, містяни мають змогу реалізувати свої проекти. 

Також, Сергій Шульга завірив, що в процесі підготовки бере участь не лише колектив театру, а й місцеві бібліотеки, музеї та музичний коледж.

Comments

.,.,.,.