Кропивницький рок-гурт TEREN: історія заснування, розвиток

Унікальний кропивницький гурт TEREN був заснований у 2019 році. Всі треки, які виконує команда основані на народних семплах і оригінальних мелодіях. Цей гурт досить швидко зміг увійти в трійку найкращих гуртів на Всеукраїнському рок-фестивалі «Тарас Бульба» та заслужити повагу від людей. Про розвиток гурту, злети і падіння читайте далі у статті на kropyvnytskyi.in.ua.

Історія створення

TEREN був створений музикантами популярного колись гурту у Кропивницькому «Культ». Старий гурт «Культ» розпався. Причина банальна – у кожного вокаліста свої справи, у когось діти, хтось вирішив покинути тренування.

У складі TEREN 4 учасники з «Культу». Створення TEREN відбулося в незвичайному форматі. У жовтні 2019 року Сергій колишній музикант старого гурту почав говорити, що скучив за сценою і хоче знову грати. Чоловік поїхав до Києва, відремонтував свою стару гітару. Потім зустрівся з Денисом колишнім колегою по сцені, переговорили і домовилися зібратися на репетиції.

За час відпочинку після розпаду старої групи Сергій напрацював кілька композицій. Далі друзі зателефонували до колишньої вокалістки Оксани, вона не підтримала ідею. Хлопці не здавалися, тренувалися без вокалу. Коли продовжувати репетиції таким чином стало нереально, влаштувати прослуховування. На кастинг прийшло кілька дівчат, на жаль жодна не підійшла.

Знайомі запропонували взяти вокалістку Альону Єрьоміну, яка мала досвід співу у джаз-бендах. Дівчина прийшла, заспівала, все сподобалося і вони почали працювати офіційно, як гурт. Вже у 2020 році до команди доєднався Сергій Снєгірьов другий гітарист, почали писати пісні. Перший хіт гурту називався «Ранок» його випустили у червні 2020 року.

Розвиток гурту TEREN

Сучасний оновлений гурт має конкретну мету: зробити якісний продукт для людей. Тепер у них є власна картинка, студійні записи, менеджери, маркетинг. Тобто є можливість робити конкурентоспроможні продукти не тільки в межах України, але й у всьому світі.

У 2021 році відбувся перший виступ нового гурту на фестивалі «Рок-булава», який проходив на Дахнівській Січі поблизу Черкас. Це була своєрідна репетиція, адже через довгу перерву від виступів, ніхто не знав, як сприймуть їх глядачі. Все відбулося дуже добре, люди гарно прийняли новий гурт.

В основі творчості гурту – українські народні пісні, легенди, міфи, вірування. Тексти пісень базуються на фольклорних традиціях, розкривають актуальні для сьогодення проблеми.

Репертуар TEREN лише українською мовою. Люди чують українською, їм подобається. В планах учасників TEREN відвідати і виступити на фестивалі «Вакен», у стилі важкого металу, який проводять з 1990 року. Він проходить недалеко від Гамбурга.

Перший реліз

На початку 2020 року гурт випустив свій реліз «Жадоба». Досить неординарний виявився реліз, бо в ньому є прихований підтекст.  Юлія Топанар піар-менеджер розповіла, що у цю назву була закладена розшифровка тесту. Людська жадоба є мотивом, через який люди себе повільно вбивають.

В описі релізу говориться що цей трек є криком приреченого розпачу. Люди котяться в прірву, сліпа жага кожного до знищення всього навколо тільки додає швидкості.  

Коли музиканти на репетиції програли основу пісні, то зрозуміли, що вона повинна мати різкий і гострий текст. Майже одразу написали текст, в якому головна героїня – це проблема. Вона йде, її кожен крок спалює все навколо, кожен рух здіймає бурі, замах руки перетворює світло на темряву. Коли це все зліпили до купи, стало ясно, що пісню написали про людство.

Перший реліз отримав багато відгуків від фанатів. Музиканти вважають це  непоганим стартом. 

Comments

.,.,.,.