«Кропива ти моя кропива», «Варенички мої» – немає такої людини, яка ні разу не чула ці пісні. Багато поколінь виросли на них. В цих піснях закладені емоції, почуття Поплавського. Досить багато дітей здобули освіту і перейшли на велику сцену після навчання у Київському університеті культури, який очолює Михайло Поплавський. Чоловік зробив багато гарних вчинків, за які отримав визнання в Україні. Про те, як почав свій творчий шлях, перипетії в житті Поплавського, читайте далі у статті на kropyvnytskyi.in.ua.
Дитинство навчання
З’явився на світ Михайло 28 листопада 1949 року в невеликому селі Мечиславка Кіровоградської області. Тато і мама Михайла були простими селянами, колгоспниками. З дитинства малий допомагав батькам по господарству. Хлопчик ріс допитливим, обожнював доглядати за тваринами.
Михайло гарно навчався в школі, закінчивши 9 класів вступив до педагогічного технічного училища. Там здобув професію машиніста електротяга. Після закінчення училища пішов до армії. Після служби вступив у Київський національний інститут культури і мистецтв, який закінчив з відзнакою у 1979 році. У 1980 році йому присуджують ступінь доктора педагогічних наук, тому Поплавський став першим і єдиним доктором наук в управлінні та економіці соціокультурної сфери України
Бізнесмен, кар’єрист, мільйонер

Першою роботою Поплавського була машиніст електровоза в Донецькій шахті. Михайло працював там 4 роки. Далі він вирішує піти в культурну сферу. Так протягом 3 років Поплавський обіймає посаду директора сільського будинку культури в Великих Троянах. Найважливішим в плані кар’єри став 1993 рік. Тоді за наказом міністра культури України Поплавського призначають ректором Київського інституту культури.
За посаду прийшлося добряче поборотися, бо різні впливові люди теж мали плани обійняти її. Це сприяло тому, що Поплавського відсторонили від ректорства в інституті. Боротьба за крісло була складною, чоловік пережив три судові процеси. Справедливість перемогла, за рішенням суду він повернувся на колишню посаду і далі очолював інститут.
У 1996 році інститут культури в Києві отримав найвищий рівень акредитації за сприяння Поплавського. У цьому році він випускає свою першу найпопулярнішу пісню “Юний орел”. У 1999 році заклад отримав статус Національного. Бувши в ньому ректором Поплавський показав, що настільки обожнює справу, якою займається. Крім того, саме тоді розпочався розвиток його співочої кар’єри. У нього гарно вийшло проявити свій талант.
Таким чином Поплавський став не тільки ректором, але і співаком. Михайло в своїх інтерв’ю журналістам говорив, що співати не вміє, він не вважає себе співаком, однак багато його пісень стали популярними в Україні. Серед найвідоміших: «Кропива», «Сало» та багато інших.
У 2008 році його удостоїли звання Національного артиста України. Виступи співака відзначають унікальною хореографією, яскравістю. Чоловік починає робити великі турне по всій Україні. В залах він збирає велику кількість людей.
Починаючи з 2020 року ректор Поплавський починає більше працювати творчо: він знімає сучасні кліпи на старі пісні, реєструється в популярних соціальних мережах. У 2021 році він створив кліп на популярну пісню «Сало». У кліпі багато молодих дівчат, сала і яскравості.
Крім написання пісень і концертних виступів співак займається продюсерством. Усе розпочалося з програми пошуку дитячих талантів «Крок до зірок», де він є автором і генеральним продюсером.
Народний артист очолює Фонд для обдарованих дітей України з однойменною назвою. Крім того, з його ініціативи з’явилося шоу «Шеф-кухар країни», в якому він ведучий. Сюди приходять відомі українці готувати смачні страви і ділитися рецептами з глядачами.