Музика, то життя: історія кропивничанина учасника «Україна має талант» Олега Мазури

Кожна людина, яка хоча б раз побувала на великій сцені, змогла проявити свої співочі здібності, має власну історію. Кропивничанин Олег Мазура зміг проявити свій талант і заявити про себе на всю Україну. Все завдяки його вмінню і таланту гарно співати. Чоловік має гарні вокальні дані і бажання розвиватися. Про те, як Олег зміг досягти успіху, читайте далі у статті на kropyvnytskyi.in.ua.

Мазура на кастингу «Україна має талант»

У 2008 році кропивничанин Олег Мазура займався невеликим бізнесом – продавав одяг на місцевому ринку. Інколи підробляв співаком в місцевих кафе. Втім, у 2010 році в його житті настає переломний момент – Олег зрозумів, що його покликанням є музика.

У 2010 році Мазура пройшов до півфіналу шоу “Україна має талант!”, але до 10 найкращих фіналістів не потрапив. Участь в проєкті дала можливість чітко зрозуміти, що потрібно більше часу займатися музикою. Після трансляції виступів Олега по телевізору, його почали запрошувати на корпоративи, весілля, ювілеї. Він опановує музичні інструменти і сам пише пісні.

У 2009 році у Кропивницькому проходив передкастинг на другий сезон проєкту «Україна має талант». Чоловік тоді займався торгівлею, трохи підробляв музикантом у кафе, і навіть не думав брати участь в шоу. Проте, його знайома порадила сходити на кастинг. Олег прислухався до поради, пішов, заспівав пісню, нічого особливо грандіозного від виступу не чекав, бо конкуренція була занадто високою.

Втім журі шоу вирішило по-іншому. Олега запросили відвідати кастинг в Дніпрі. В шоу він пройшов до півфіналу і з того моменту його життя змінилося назавжди.

Олег розповів, що на предкастингу в Кропивницькому все пройшло швидко, навіть не дивлячись на те, що було багато людей. Чоловік вийшов, заспівав, отримав подяку за виступ і пішов. При цьому він не розчарований, що не вдалося пройти до півфіналу, бо він отримав більше. Доля подарувала йому шанс співати.

Після участі в проєкті він вирішив, що буде займатися музикою. Слава швидко розійшлася по рідному місту. Його запрошують на ювілеї, весілля і інші свята. Під час роботи Олег на повну віддається музиці і робить все, аби його виступи викликали лише позитивні враження і емоції.

Секрети гарних виступів Олега Мазури

Олег пояснює, що коли виступає перед публікою, то викладається на повну. Особливо виконуючи пісні на святах, потрібно відчувати настрій людей і підлаштовуватися під нього, так виходить найкраще. Аби догодити своїм фанатам співак міксує репертуар. Олег говорить, що в нього немає улюблених пісень, бо всі чудові. Головне під час співу виразити індивідуальність.

Чоловік не тільки співає, але й опановує музичні інструменти. Він навчається грати на ударних, клавішних. З інструментами виступати важко, і не кожен може це робити. Інколи перед публікою він виконує авторські пісні. Хоча їх у співака не так і багато. Власні пісні написані з великим натхненням, вони присвячені коханню, почуттям. 

В словах композицій зібрані його почуття. Пісні направлені на жанр поп-музика, крім того, вони є тільки в демо-версіях, бо аранжування, вдосконалення потребує великих коштів. Втім артист не падає духом і продовжує працювати на радість людям.

Олег говорить, що шоу «Україна має талант» не останнє в його житті. Він розмірковує, щоб піти далі, вище і проявити себе знову на телебаченні.

Співак вважає, що не існує не талановитих людей. Щоб досягти успіху на професійному поприщі, потрібно розвивати талант, удосконалювати його. Коли людина починає займатися чимось, то вона повинна йти до своєї мети, старатися. Варто сильно захотіти, і все вийде.

У всіх починаннях, виступах чоловіка підтримує дружина. Більшість своїх пісень співак присвячує їй.

Comments

.,.,.,.