Що отримав кропивничанин Анрі Болквадзе від телепроєкту «Голос країни»?

Голос Анрі Болквадзе відомий мільйонам людей. Бо саме цей чоловік носить «голос двох країн» – України і Грузії. Чоловік має грузинську національність, але живе в Кропивницькому. Він брав активну участь у популярному телепроєкті «Голос країни». Відбулися сліпі прослуховування, до нього повернулися троє суддів, але Анрі віддав перевагу Джамалі.

Він успішно зміг перейти в наступний етап проєкту. Але на жаль потерпівши нокаути, Анрі вирішив піти з проєкту. Завдяки участі шоу, він став відомим артистом на теренах Кіровоградщини. Про те, як чоловік з провінційного міста зміг проявити себе на великій сцені, читайте далі в статті на kropyvnytskyi.in.ua.

Цікаві факти про Анрі

Чоловік співає дуже гарно, м’яко, ненав’язливо. Його голос проникає в душу. В місцевому нічному клубі Анрі часто влаштовує виступи. Останній раз його пісні звучали чотирма мовами: українською, російською, грузинською і англійською. Виконання було ідеальним, всім гостям закладу дуже сподобався виступ. Камерна атмосфера клубу вибухнула і водночас затихала – залежно від настрою співака.

Чоловік трішки розповів про себе місцевому виданню. Народився Анрі у місті Батумі, а точніше в невеликому селищі, яке розташоване в гористій місцевості. Там він закінчив тільки 3 класи школи, і разом з батьками переїхав до України. Жили з початку в столиці, потім переїхали до Кропивницького.

В рідному місті він закінчив школу, і вже в останньому класі Анрі опинився перед вибором. Він не знав, куди податися далі, бо не бачив себе ні в чому іншому, крім музики. Саме вона є тим, чим чоловік живе, дихає. Заради своєї мрії про велику сцену він вступив до Кропивницького музичного училища.

Поштовх до музики була у співака ще з дитинства. Музика тече в його крові, коли Анрі було 4 роки, сім’я кожного вечора сідала і дивилася фільми. Анрі не міг всидіти на одному місці, він постійно в найвідповідальніший момент, почав бігати, голосно співати.

Батьки побачили в сину потенціал і сприяли його активному розвитку. Вони пропонували вчити пісні, а потім виконувати їх. Вся родина Болквадзе музична. Коли починається святкування визначної події, батько заводить пісню, а мама і діти її продовжують співати.

Участь в «Голос країни»

Анрі зазначив, що коли дивитися такий проєкт по телевізорі, то навіть важко було припустити думку, що такий рівень може торкнутися тебе. У чоловіка було переконання, що туди беруть тільки тих, хто має професіональний рівень співу. Тому під час кастингу, Анрі думав, що зі своїми вміннями він не пройде далі. Але все ж мрія брала верх, і він наважився ризикнути. При цьому його добре підтримували знайомі, друзі, батьки.

Відбувся перший кастинг, після нього минуло 2,5 місяці. Він вже навіть не чекав відповіді. Одного вечора вони з дружиною поверталися з магазину, він ніс пакети, роздався телефонний дзвінок, по другій стороні слухавки роздався голос продюсера проєкту.

Анрі запросили до столиці і таким чином, він опинився на найбільшій сцені України. Чоловік говорить, що під час виходу на сцену, відчуваються сильні емоції. Коли емоції зашкалюють, то з голови все вилітає. Точно так само було, коли Джамала повернулася до сцени, і він забув всі слова.

За час участі в українському проєкті Анрі знайшов спільну мову з хлопцями по сцені. Чоловік зізнався, що проєкт був в минулому. Справжнє життя трішки відрізняється. До участі в шоу він працював офіціантом, і займається цим і далі. Анрі не збирається брати великі цілі. Він нікуди не спішить, і говорить, що все прийде з часом. Завдяки проєкту він навчився товаришувати, гарно і правильно співати, прибавилася віра в свої сили. 

Comments

.,.,.,.