Історія про гурт «Проти течії» 

Унікальний рок-гурт «Проти течії» заснували взимку 2011 року в місті Кропивницький. Хлопці користуються великою популярністю серед людей, поціновувачів «сильної музики». Про те, як виник гурт, та інші цікаві факти читайте далі в статті на kropyvnytskyi.in.ua.

Як все починалося 

Два друга Юрій Кушніренко та Дмитро Кольчик вирішили створити цей музичний гурт. Першим виступом друзів став Знам’янський фестиваль. Там вони виступили під назвою «Зоряний пил». До речі тоді, вони отримали успіх серед людей. На заході музиканти виконали 3 пісні. 

В 2010 році Юрій пішов служити в армію, вже через рік хлопці знову зустрілися і почали грати. Якось зібравшись в одній компанії, вони твердо вирішили для себе закласти фундамент гурту, який повинен нести ідею, більше ніж на музику. 

Тобто акцент робили на слова пісень, ніж на виконання музики. Вже в 2011 році до гурту прийшов бас-гітарист Денис Шашин. Тоді відбулися перші репетиції, учасники почали думати над тим, як назвати коллектив. Вони виконували пісні, записували матеріал. 

Спочатку орендували приватну репетиційну базу, яка була розташована в центрі міста. Чоловік, у якого орендували приміщення постійно вмішувався в справи колективу. Тому хлопці прийняли важливе рішення йти самостійно. 

Перші труднощі 

Пізніше до гурту прийшов повноцінний ударник Володимир Саброс, який є автором пісні «Там, де наш початок». Саме 2011 рік видався досить складним для хлопців. Вони почали шукати нове приміщення та музичні інструменти для проведення репетицій, шукали назву для колективу та майданчики для виступу. Чоловіки опинилися на роздоріжжі. 

Питання з новим приміщенням для репетицій вдалося швидко вирішити. Коли Володимир зрозумів, що важко знайти приміщення, він запропонував друзям певний час пограти у нього вдома. 

З інструментами також знайшли рішення. Купили газету, в ній була публікація про продаж двох радянських колонок, пульта. Таким чином вдалося зібрати інструменти. В цьому ж році хлопці дали назву своєму колективу «Проти течії». Вперше ця назва прозвучала у Кіровоградському колективі, в якому Кольчик був вокалістом раніше. Потім він розпався і вони задумались про створення власного в Знам’янці і взяли за основу саме цю назву. 

Філософія гурту «Проти течії» 

Хлопці вважають, що життя бурхлива річка, яка активно несеться з гори і до низу. Людина від народження має право вибору. Вона йде в те життя, яке сама створює. Крім того, вона може обрати для себе куди їй йти – вверх до сонця, чи вниз до пекельного вогню. Цю філософію хлопці прирівнюють до себе. В своєму інтерв’ю розповідають, що їм також йти дуже тяжко. Мул і каміння – це стереотипи, які нав’язало собі людство у розвитку. Не дивлячись ні на що, вони намагаються перейти цей мул і піднятися до сонця. 

Розвиток творчості 

Активним в плані розвитку став 2013 рік. Тоді в колектив прийшов новий гітарист Руслан Соколов. Він був знайомим з звукорежисером Романом Шаршицьким, і тоді записали перший сингл «Я боюся темряви». Початок зими «Революція Гідності» сильно вплинули на творчий шлях гурту. Тести почали писати українською мовою, змінилася тематика написання пісень, був створений новий імідж гурту. 

У 2014 році вони записали унікальний сингл «Війна» в який увійшли 5 композицій. Тоді гурт починає активно приймати участь в благодійних концертах, фестивалях, під час яких проводять збір коштів в підтримку воїнів АТО. Досить цікавий факт – вони змогли під час виступу в центрі Кропивницького зібрати 10 тисяч гривень для хлопців зі Сходу. 

У 2016 році вони почали гастролювати по Україні. Вийшли легко на Всеукраїнський рівень. Крім того, відбулися зміни в колективі. Гурт покинув гітарист Карпухін і хлопці залишилися вчотирьох. Хлопці і далі активно беруть участь в різних Всеукраїнських фестивалях, дарують своїм фанатам радість, приємні емоції.

Comments

.,.,.,.