Чому Дмитро Карпачов «засекречена» людина? 

Дмитро Карпачов уродженець Кропивницького. Відомий на всю Україну психолог і телеведучий. Він веде популярні шоу психологічного характеру. Серед популярних його власних проєктів: «Кохана, ми вбиваємо дітей», «Детектор брехні» та багато інших. Більше на kropyvnytskyi.in.ua.

Історія кар’єри 

Відомого психолога Карпачова в народі називають одним з «таємних» ведучих України. У своїх інтерв’ю Дмитро практично нічого не розповідає про свою сім’ю і те, що стосується його життя. Коли саме народився Карпачов ніхто не знає, є тільки інформація, що в грудні 1978 року. Про те, хто є батьками ведучого, яка в них професія, яке хобі в нього було інформації немає. Коли Дмитро закінчив у Кропивницькому школу він вступив до місцевого університету. Вирішив опановувати маркетинг. Після закінчення закладу, отримання диплома ведучий вирішив розвиватися і будувати кар’єру далі. 

Він вступає в Вищу школу соціології, яка заснована українською Академією наук. Навчаючись тут, він розуміє своє покликання, найбільше йому подобається вивчати психологію. Тому він знову подається в лави студентів. На цей раз вступає до інституту управління та економіки. Обирає для себе вузьку спеціалізацію – психологія і коучинг. 

Після закінчення університету Дмитро починає працювати в Кропивницькому психологом-консультантом, веде тренінги. На жаль, улюблене заняття і допомога людям не приносила великого заробітку. Вже в 2009 році йому надходить запрошення від керівництва проєкту «Шустер Live студія» переїхати до Києва і почати співпрацювати, він згоджується. 

Зв’язок психології і телебачення 

Розвиток його успішної кар’єри розпочинається з 2009 року. Тоді в проєкті «Шустер Live студія» він обійняв посаду психолога-модератора. Завдяки своїй першій посаді і роботі на телебаченні, він бере великий досвід, і тим самим привертає до себе увагу. Здається, що психологія – це справжнє покликання Карпачова. Незабаром Карпачов став відомою людиною, до якого на консультацію бажали потрапити багато людей. 

Дебютом в його кар’єрі стала участь в проєкті на каналі «СТБ» передача «Правила життя». Тут він став телеведучим, привабливий, гарний, трішки іронічний ведучий привернув увагу глядачів. Керівники каналу побачили великі рейтинги популярності Дмитра, тому запросили його до нового проєкту – соціального реаліті-шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей». Проєкт про важких дітей, підлітків, з якими батьки не можуть справитися. Героїв цієї передачі часто називають «монастрами», вони розпещені, грубі. 

Основною метою цього шоу стає перевиховання дітей і батьків. Задача Дмитра зробити так, щоб найрідніші люди зрозуміли одне одного і пішли на поступки. Телеведучий показує, що буде, якщо батьки не будуть сваритися з дітьми, так як робили до передачі. Завдяки своєму досвіду, різним технікам з психології, він залучає родину до різних експериментів, які змушують переглянути відношення батьків до дітей і навпаки.

Від тоді йому пропонують нові проєкти, які Дмитро з легкістю перетворює на рейтингові. Раптово передачі в яких Карпачов ведучий, стали популярні серед молоді. В соціальних мережах підлітки створюють нові групи, де викладають цікаві моменти з передач. 

Особисте життя Карпачова

Про сім’ю Дмитро ніколи не говорить. Відомо тільки те, що в нього є дружина і син. В рідному Кропивницькому він знайшов кохану дружину. Ірина на кілька років молодша за Дмитра. Невідомо, хто вона за професією. В одному з інтерв’ю Дмитро розповів, що Ірина працює тренером йоги. Проживає сім’я в Києві, у 2009 році вони одружилися. 

Після весілля у пари народився син. 

Був певний проміжок часу, коли Дмитро вирішив відпочити від телевізійної кар’єри, три роки він не з’являвся на екранах телебачення. І тільки в 2020 році він став ведучим в проєкті «Супер мама», потім «Супербабуся».

Comments

.,.,.,.