«Подвійна кар’єра» кропивницького гумориста без освіти Антона Лірника

Кіровоградщина є Батьківщиною багатьох талановитих людей. Тут народилися видатні артисти, художники, музиканти і навіть гумористи, яскравим представником є Антон Лірник, якого ми звикли бачити по телебаченні. Про те, як Лірник потрапив на велику сцену, і інші цікаві факти читайте далі в статті на kropyvnytskyi.in.ua.

Шкільні роки, освіта

Народився Антон у Кропивницькому в інтелігентній і творчій родині. Його батько в молодості грав в Одеському студентському театрі і мав чудове почуття гумору, яке передалось дітям. Антон не єдина дитина в сім’ї, в нього є ще два брати.  

У дитинстві хлопчик був розвинутий різнобічно, багато читав, кілька років навчався грати на скрипці, відвідував музичну школу.

Коли в рідному місті закінчив школу, де навчався у класі із фізкультурним нахилом, вступив до Кіровоградського інституту на факультет журналістики. Навчаючись Антон зрозумів, що журналістика не його. Тим більше його рідні бажали бачити сина юристом. Після другого курсу перевівся на філологічний напрям, але так його і не закінчив.

Проживаючи в рідному місті він відзначився своєю участю у найуспішніший, відомій місцевій команді КВК «Гольфстрім». Однак не зважаючи на те, що команда була великою, далі Кіровоградщини і Києва вони не змогли пройти. Крім того, по телевізорі їх виступи не транслювали. Вже у 2000 році Антон приймає для себе важливе рішення – переїхати жити і будувати кар’єру до Києва. Тоді його запросили на навчання до київської школи журналістики. Він скористався цією пропозицією.

Після переїзду до столиці він починає працювати на столичних радіостанціях, веде авторську програму на телеканалі «Інтер» і пише цікаві сценарії для художніх фільмів.

Початок кар’єри

У 2003 році став учасником команди КВК «Аляска». Вони двічі потрапили до вищої ліги КВН до Маслякова. Під час одного зі своїх виступів Лірник знайомиться з Андрієм Молочним, майбутнім його партнером по комедійному проєкту «Дует Чехова».

Вже у 2006 році Лірник бере активну участь у створенні українського Comedy Club. Цього ж року створює «Дует Чехова». Такі виступи принесли чоловіку небувалої слави. Далі він стає керівником, сценаристом ТО «Імперія добра» та пише багато сценаріїв до відомих українських телепередач, художніх фільмів.

У 2011 році гуморист вирішує розпочати співочу кар’єру. Цього року виходить кліп Лірника на пісню «Зимова» і «Найкраще дитинство». Крім того, створив гурт «Lirnik Band» для якого сам почав писати тексти пісень. Хітом стала композиція «Жигулі», вона дуже сподобалася представникам «Автовазу», що вони вирішили обрати її візитною карткою підприємства.

Вже у 2012 році виходить перша збірка гурту «Платиновий альбом», до якого увійшли не тільки цікаві композиції, але й жартівливі пародії на хіти відомих виконавців.

У 2014 році Лірник випускає свою першу книгу «Троє у Таїланді».

Особисте життя Лірника

Чоловік вперше одружився з Тетяною в 22 роки, з якою у пари народилася донька. У 8 років дитина захворіла, їй поставили невтішний діагноз: рак мозку. Тетяна і Антон через сильний стрес не змогли бути разом. Тому відразу після смерті доньки пара розлучається. Через два роки Лірник одружується з Валерією Бородіною. В пари народжується донька Софія. На жаль і цей шлюб виявився невдалим. Третій раз чоловік одружується з Мариною Лірник з якою у них народжується донька Марфа.

Конфлікт, який змусив задуматися

У 2014 році після початку російсько-української війни, Лірник разом з Андрієм Молочним і далі продовжував подорожувати і виступати в Росії. Крім того, Лірник звернувся шанобливо до Путіна попросив створити терористичну організацію і дати зелений коридор для мешканців Волновахи.

Тоді таке звернення викликало обурення, резонанс і великий осуд серед українських колег Лірника. 

Comments

.,.,.,.