«У минулого в боргу» – серіал родом з Кропивницького

Кропивницький – це гарне місто в якому є багато цікавих місць. Завдяки великій історії, цікавим подіям, які тут відбувалися, група компаній Filmstream у 2018 році прийняла рішення відзняти фільм під назвою «У минулого в боргу» і презентувати його всій Україні. Про те, як відбувалися зйомки фільму, цікаві факти читайте далі в статті на kropyvnytskyi.in.ua.

 Сюжет фільму

Кропивницький в ролі головного міста обрали не спроста, вся річ у тім, що тут досить багато гарних будівель, які підходили для зйомки.

Головна героїня цієї стрічки дівчина Вероніка, якій виповнилося 18 років. Дівчина все своє дитинство жила в бідній сім’ї, коли вона подорослішала, прийняла рішення – зробити все і отримати краще життя. З ранніх років Вероніка мріяла про велику сцену і славу. В пошуках нового вона приїздить до столиці, її головна ціль – вступити до музичного училища. У рідному місті вона залишила матір, найкращу подругу Ларису, закоханого у неї ще зі школи Костю.

Дівчина живе надією на те, що скоро вона стане відомою співачкою, про яку буде говорити світ, але на жаль її плани ламає одна доленосна зустріч. Вероніка зустрічає і закохується в гарного хлопця Вадима. Молоді люди побралися і за кілька місяців після одруження вона розуміє, що вагітна. Говорити про цю чудову подію чоловікові вона не бачить сенсу. Жінка прагне взяти подію в свої руки, самостійно займатися вихованням майбутньої доньки. Виявилося, що Вадим її використав. Тоді вона приймає рішення повернутися до рідного міста.

Вона повернулася, народила гарну дівчинку, але проходять роки, і Вероніка розуміє, що спокійне життя не для неї. Щоб дати гарне майбутнє для своєї дитини, потрібно побудувати кар’єру. Тому жінка через кілька років знову повертається до Києва. Тут вона продовжує навчання в музичному училищі і просить Вадима дати їй розлучення. Якось випадково Вероніка стає свідком жорстокого вбивства, на місці якого застала місцевого авторитета Князя. Відтепер вона та її близькі люди стали під прицілом бандитів. Життя готує для жінки неймовірно складні випробування.

Серіал належить до жанру драма з елементами детективу. Річ у тім, що головна героїня переживає багато складних життєвих подій, які пов’язані з 1990-ми роками, і сучасністю.

У серіалі брали участь відомі актори серед яких варто відзначити:

  • Олександр Кобзар.
  • Кирило Дицевіч.
  • Ольга Сумська.
  • Лариса Руснак.
  • Анастасія Цимбалара та багато інших.

Чому обрали Кропивницький для зйомок, та що далі?

Ця драма має 16 серій в ній люди побачать життєву історію завдовжки 20 років. Головний режисер Віталій Сіренко розповів, що зйомки в Кропивницькому – це новий і дуже успішний досвід команди. Раніше у них було цікаве відрядження до Кропивницького. Ніхто навіть не міг уявити, наскільки місто цікаве і зручне для зйомок.

Актори розповіли, що їхня знімальна група приїхала в Кропивницький для того, щоб відзняти чудові архітектурні місця, зокрема філармонію, театр, які підкорили їх з першого погляду.

Зйомки тривали практично місяць, закінчилися 19 липня. Крім Кропивницького, зйомки цього серіалу проводилися і в Знам’янці, бо там гарний залізничний вузол. В цілому до зйомок залучено близько 30 будівель, серед яких музично-драматичний театр, філармонія і поштове відділення.

Режисери зазначили, що у них була прекрасна команда, на знімальному майданчику було приємно і гарно. Крім того, в зйомках для масовки брали участь місцеві мешканці. Кропивницький виявився приголомшливим, таким як і люди в ньому.

В майбутньому група компаній Filmstream планує відзняти ще кілька фільмів в Кропивницькому.

Comments

.,.,.,.