Сучасний знам’янський співак – Олександр Безай

Знам’янка – невелике місто на Кіровоградщині. Тут проживав Олександр Безай, про якого колись ніхто не знав, тепер – це справжня зірка української сцени. Про те, як чоловік зміг потрапити на велику сцену, і що принесло йому популярність читайте далі в статті. Більше на kropyvnytskyi.in.ua.

Життя Олександра

Народився чоловік 9 вересня 1992 року в місті Знам’янка Кіровоградської області. Вся сім’я Олександра обожнює музику. Його батько Олександр присвятив все життя музиці, мати Валентина працює вчителем початкових класів. Олександр закінчив початкову школу в Знам’янці і паралельно здобув музичну освіту у Центрі дитячої і юнацької творчості, потім вступив до Знам’янської музичної школи на співи, його першим керівником і гарним наставником стала викладач Алла Гуменко.

Коли хлопець зрозумів, що співи – це його покликання, у 2007 році вступив до Кіровоградського музичного училища на відділ «Спів», в клас викладача Заслуженого артиста України Володимира Стратьєва.

Вже 2011 року хлопець вступає до Національної музичної академії ім. П. Чайковського на вокально-диригентський факультет на кафедру соціального співу. За роки свого навчання чоловік став лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Після випуску з академії йому пропонували залишитися в ній і далі працювати, але Олександр відмовив, бо за його словами він дуже сумував за рідним Кропивницьким, де він зробив свої перші кроки до успішної кар’єри. Тому прийняв для себе рішення повернутися додому.

Крім того, йому запропонували працювати в хорі імені Григорія Вірьовки, оперному театрі, де б він досягти великих успіхів, але на пропозицію Безай відповів категоричне «ні».

В 2015 році Безай влаштовується працювати в Кіровоградське музичне училище і обіймає посаду викладача циклової комісії. В 2016 році він став солістом Кіровоградської обласної філармонії. У 2017 році – соліст Міського професійного духового оркестру. Саме тоді представляє власні сольні програми у супроводі симфонічного оркестру Кіровоградського музичного коледжу.

Улюбленці Олександра

Чоловік обожнює творчість Чайковського, Рахманова, Глинки. Роботи цих музикантів близькі до Олександра по духу. Крім класики йому подобається слухати рок.

Дебют

27 жовтня 2017 року на базі Кіровоградської обласної філармонії Безай представив громадськості свій дебют сольної кар’єри під назвою «Ніч яка місячна – до пристрасної «Тореодор».

Тоді своїм енергійним вальсом відкрили вечір «Solo Classic» танцювальний колектив «Конвалія», та не встигає публіка оговтатись від неочікуваного початку, як на сцену, із келихом шампанського та пританцьовуючи, з’являється головна зірка вечора – Олександр Безай.

Зал не залишився байдужим, Олександр досить довго і наполегливо готувався до головного виступу. Милозвучність оркестру, гарний спів артиста зачарував всіх присутніх в залі людей.

Від Рахманінова – до Лисенка, від мрійливої «Ніч яка місячна» – до пристрасної «Тореодор». Глядачі не встигали відійти від зворушливої пісні «Ніч яка місячна», як посеред зали з’являється людина в плащі і масці. Постійні зміни костюмів: від класики – до плаща та маски. Цей концерт став справжнім шоу, чим приємно здивував присутніх.

Під кінець цього дебютного вечора Олександр заспівав в дуеті з Анастасією Потоцькою «Баладу про Україну». З Анастасією чоловік познайомився на конкурсі «Алчевський дебют» у Харкові. Тоді на конкурсі Олександр зайняв перше місце, а з дівчиною з того часу вони були скрізь разом. Анастасія стала Безаю не тільки колегою, але й коханою дівчиною.

Comments

.,.,.,.