Мрія родом з дитинства: історія про кропивницького учасника «Голос країни» Владислава Кашпуренка

Любов до співу, саме цими двома словами можна схарактеризувати відомого тепер уродженця Кіровоградщини Владислава Кашпуренка. Людину, яка стала відомою завдяки тому, що брала активну участь в проєкті «Голос країни». Його голос навіть зачарував усіх чотирьох учасників шоу, бо кожен з них хотів, щоб Владислав залишився саме в його команді. Про те, як йому вдалося вибороти популярність, славу і навчитися гарно співати читайте далі в статті. Більше на kropyvnytskyi.in.ua.

Як все починалося

З раннього дитинства хлопець обожнював співати, батьки бачили з 7 років його хист до співів. Коли хлопчик часто їздив до бабусі у Житомирську область, вони з родиною збиралися і уважно слухали старі пісні на касетах. Найбільше слухали веселі пісні Михайла Поплавського. Саме вони спонукали Владислава до великої сцени. З дитинства він мріяв навчатися в Університеті культури Поплавського.

У 2010 році Влада перевели у Кіровоградський обласний німецький культурний центр «Розвиток», щоб він гарно вивчав німецьку мову. Тут він почав активно виступати разом з німецьким колективом «Гльонкляйн», який працював на базі закладу. Невдовзі хлопець став солістом колективу, а зараз є помічником керівника цього гуртка. Окрім того, Влад є керівником Кіровоградської обласної німецької молоді. Він навчається на мистецькому факультеті КДПУ ім. В. Винниченка та працює в обласній філармонії.

Окремі конкурси творчості

Владислав розповів, що до участі в «Голосі країни» він брав активну участь в багатьох подібних конкурсах. Найбільші з них: «Соловейко», «Степові джерела», «Червона рута» та багато інших.  Його найбільш улюбленими є пісні, які він виконує з 12 років, а саме: «Василина», «Батькова сорочка».

Розподіл часу

Хлопцеві вистачає часу на все. Говорить, що звик працювати в активному темпі. Наразі праця ведеться в пілотному проєкті – колектив «Гльокляйн», який отримав звання зразкового колективу від Асоціації німців України. Цей проєкт вийшов ідеальним, тому надалі в планах Влада і його команди відкрити артцентр, щоб дарувати людям радість і допомогти втілювати їх мрії про велику сцену в життя.

На них планують робити тренінги з постановки голосу, вчити робити сценічну мову, акторську майстерність. Такий центр планується відкрити у співпраці з Німецьким культурним центром, він буде доступним для всіх бажаючих.

Владислав бере додатково активну участь у культурних заходах, презентаціях, виступає на благодійних заходах.

Участь в «Голос країни»

Хлопцеві прийшло повідомлення на електронну адресу, запрошення до Києва на предкастинг. Він поїхав і нікому нічого не сказав, вирішив для себе, якщо не пройде, то навіть нікому і не розповідатиме Сказав усім рідним, що просто поїхав в столицю погуляти. Через кілька днів йому зателефонували і повідомили, що пройшов кастинг. Він думав, що це жарт друзів, які знали про участь в конкурсі. Вирішив перевірити, і коли все підтвердилося, то розповів рідним і у філармонії.

Чому обрав команду Пономарьова?

Владислав говорить, що Пономарьов близький йому по духу. До того ж він метр естради, української класики. Він був кумиром з дитинства. Крім того, інтуїція сама підказала, що потрібно розвиватися саме у нього.

В команді панувала дружня атмосфера. Всі учасники спілкувалися одне з одним. Ні у кого не було «зіркової хвороби». Владислав пишається тим, що зміг досягнути у своєму віці набагато більше, ніж інші старші люди. Говорить, що тоді розпочалася нова сходинка його життя, і йому дуже поталанило потрапити в проєкт і показати свою творчість, талант всій Україні.

Comments

.,.,.,.