Історія про те, як хлопець KHAYAT з невеликого містечка став відомим на весь світ

Молодий, харизматичний хлопець, талановитий співак Андрій Хайат увірвався у наш інформаційний простір раптово. Якось він виступав в одному з найпрестижніших шоу талантів «Голос країни». Відтоді про нього дізналася вся Україна. Чим зараз займається Хайат, та інші цікаві факти з його біографії читайте далі в статті. Більше на kropyvnytskyi.in.ua.

Дитинство 

Народився Андрій 3 квітня 1997 року в місті Знам’янка Кіровоградської області. З дитинства хлопець мріяв про велику сцену. KHAYAT закінчив музичну школу за класом акордеон. Далі вступив до Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова. 

Хлопець почав писати свої вірші з 14 років, потім зрозумів, що їх можна гарно накладати на музику. Писав, складав нікому про них не говорив, чекав кращих часів. Життя склалося так, що рідні батьки співака не живуть разом. Великий вплив на музикальну кар’єру на хлопця справив вітчим. Він підтримував всі його починання і завжди давав гарні поради. 

Андрій настільки поважає свого вітчима, що навіть прізвище його взяв. Хайат розповідає, що завдяки вітчиму він має все, він вплинув на формування співака, як особистості. І взявши прізвище вітчима, він вирішив таким чином подякувати йому за те, що виростив його гарною людиною. 

Початок кар’єри музиканта «Голос країни»

Все розпочалося у 2018 році. Андрій розумів, що потрібно заявити про себе людям. Хлопець вирішив для себе подати заявку на шоу «Голос країни», і зробив це, після чого йому прийшло повідомлення, що він проходить далі. Батьки, друзі, рідні активно підтримували його. 

Шоу «Голос країни» стало для KHAYAT першим досвідом виступів на великій сцені. Тоді він почав виконувати пісні в стилі фольк доволі специфічний жанр. Андрій розповів, що під час шоу йому потрібно було приходити на навчання до педагогів по вокалу, які відразу помітили, що він неправильно дихає, подає звук. На що він дуже нервував, і інколи хотів здатися і відмовитися від прийняття участі. Але зупиняло одне – мрія, бути на великій сцені і робити все, аби батьки пишалися, фанати раділи від нових пісень. 

Андрій обрав команду Тіни Кароль, саме вона і стала для нього найкращим тренером на шоу. З нею хлопець почав розвиватися, пізнавати всі нюанси музики. 

Всі пісні, які написав і виконав співак, розповідають про його власні переживання і пережитий досвід. 

Любов до фольку, то в крові

Андрій багато часу проводив на Кубані у своєї прабабусі і був часто присутній на фольклорних вечорах, коли бабусі збиралися з усього села на вечоринці, і це хлопця дуже цікавило. І потім з часом, він почав записувати ці пісні. Хлопець носив з собою невеликий блокнот, в якому було записано 60 пісень в фольклорному стилі. Артист і надалі збирається виконувати пісні в цьому стилі. 

«Євробачення-2019»

У 2019 році стало відомо, що Андрій потрапив до числа півфіналістів національного відбору на «Євробачення-2019». За результатами жеребкування, Khayat виступив 16 лютого в другому півфіналі під номером 6, де він посів п’яте місце, отримавши два бали від журі та шість — від глядачів.

Успішний альбом «Khmil’»

У 2019 році вийшов його перший дебютний альбом  «Khmil’». До нього увійшли 7 композицій та один бонус-трек. Співак під час написання цих пісень використовував народні інструменти, в альбомі вони змішані зі звуком двигуна авто, метро . Коли відбувся реліз, цей альбом досяг другої сходинки в чартах. 

«Євробачення-2020» та новий альбом «Ultra»

У 2020 році чоловік приймає рішення знову брати участь у «Євробаченні» з піснею «Call for love». У фіналі він посів друге місце і отримав аж 4 бали з 6. Хлопець і далі продовжує працювати над своїми піснями.

Comments

.,.,.,.