Секрети успіху для майбутніх музикантів від кропивницького акустичного гурту “Dry Хмара”

Музика постійно поруч з людиною, ми слухаємо її тоді, коли нам сумно, радісно. Як говорив відомий світовий композитор Йоганн Бах, що мета музики – чіпати серця. В сучасному Кропивницькому кожен рік з’являється велика кількість музичних гуртів. У кожного своя історія, точно так само, як і відомого кропивницького гурту «Dry Хмара». Більше на kropyvnytskyi.in.ua.

Як все починалося

Ольга та Кирило молоді люди родом з Кропивницького. Як дівчина, так і хлопець з дитинства мріяли про велику сцену. Ольга має гарний голос, Кирило дуже гарно грає на гітарі. Тоді, коли молоді люди ще не створили гурт, вони часто збиралися компаніями і перегравали та переспівували відомих українських співаків.

Спочатку подобалося переспівувати, але згодом виконавцям захотілося писати щось власне, і саме тоді з’явилися їх власні пісні. Вперше широкому загалу вони змогли представити свою творчість під час концерту відомого гурту «Один в каное». Відтоді молоді кропивницькі виконавці стали відомими музикантами. Тепер «Dry Хмара» бере активну участь у щотижневому хіт-параді регіональної музики на обласному радіо «Скіфія-Центр». За короткий час існування вони встигли заявити про себе з кращої сторони.

Вперше вони виступили на великій сцені 17 березня 2018 року, саме тоді, коли відома група «Один в каное» давала свій сольний концерт. Учасники гурту говорять, що саме цей день вважається початком заснування гурту.

Розповідають, що той день не забудеться ніколи, бо було дуже круто, грали вперше перед великою кількістю людей. Пара дуже переживала перед виступом, але коли вийшли на сцену, все стало на свої місця. В перших акордів люди почали плескати в долоні в ритм з музикою, і тоді стало зрозуміло, що все йде добре.

Що стало причиною створення гурту?

Ольга говорить, що саме музика і поезія стали причиною створення гурту. Крім того, багато людей, які завжди проявляли інтерес до їхньої творчості. Назва гурту була обрана неспроста. Вона значить гру слів, компроміс, легкість. Варіантів назви було досить багато, але спонтанно учасники обрали саме «Dry Хмара».

Першою сценою, яку молоді люди змогли підкорити знаходиться в арт-кафе «Берлога». Тоді 11 травня 2018 року відбувся перший сольний концерт. Учасники говорять, що аудиторія людей сама їх знаходить, слухачі, глядачі на виступах постійно підспівують, і саме це приносить віру музикантам, дає впевненість в тому, що вони все роблять правильно.

Репетиції, підготовка до концертів

Гурт немає власної студії, де можна б було проводити репетиції, готуватися до концертів. Тому дуже часто вони орендують квартири. Коли надворі весна, літо, то збираються просто неба в місцевих парках, чи просто на вулиці.

Про що пісні?

Учасники цієї групи розповіли, що ті пісні, які вони пишуть і показують загалу завжди про їхні власні переживання, почуття. Вони не пишуть тексти спеціально під музику. Спочатку пишуть вірш, потім все інше. А вірш – це дуже інтимне, особисте. Найчастіше вони кладуть в основу власні вірші Артема Луценка, та багатьох інших поетів сучасності.

Подолання хвилювань на сцені

Учасники признаються, що інколи немає зовсім ніяких хвилювань перед виступом, а інколи хвилювання настільки сильні, що навіть голос звучить не так, як повинен. Заспокоїтися допомагають фанати, слухачі, перед якими неможливо бути не щирими.

Ольга та Кирило признаються, що в майбутньому мають великі плани, надіються на те, що їхній гурт буде відомий всій Україні. Зупинятися на досягнутому не збираються і продовжують далі писати і виконувати пісні, які «беруть за душу».

Comments

.,.,.,.