Історія про те, як чоловік з великим серцем – Володимир Лебедєв створив Будинок милосердя у Кропивницькому

В нашому місті існує приватна організація Будинок милосердя, яка допомагає нужденним людям. Тут кожна людина, яка опинилася в складній життєвій ситуації має змогу отримати допомогу. Про те, як був створений і працює цей заклад, читайте далі в статті. Більше на kropyvnytskyi.in.ua.

Добро родом з дитинства

Засновник Володимир Лебедєв ріс у родині віруючих людей, Батьки привчали хлопця завжди допомагати людям. Народився чоловік у Кропивницькому у багатодітній родині. З малечку Володя працював, родина не мала достатньо коштів, і саме це наклало великий відбиток на подальше життя хлопця. 

Він ріс з принципом – добро повертається добром. Але з роками, ставало зрозуміло, у світі є певні принципи, і найчастіше кожен відповідає сам за себе. Життя було непростим, але не зламало життя хлопця. В його житті з’явилися люди, які допомогли створити проєкт і розвиватися. 

Один з таких людей був найкращий друг з Льотної академії, він став справжньою опорою для Володимира у важкі часи. Хлопець давав поради своєму другові і наголошував на тому, що варто не тільки позитивно мислити, але й робити реальні справи. 

Створення Будинку милосердя

Історія почалася тоді, коли Володимир побачив, як біля смітника рився безхатько. Того разу чоловіка дуже зачепило це, поспілкувавшись з безхатьком змінилося ставлення до таких людей. З того часу Володимир почав допомагати таким людям. І тоді, в його голові виник стартап, він вирішив створити дім, в якому будуть надавати допомогу нужденним. 

Володимир розповів, що для того, щоб реалізувати власний проєкт, потрібно мати гарну підтримку однодумців. Крім того, колектив повинен бути таким, якому реально можна довіряти. За Володимиром стоїть велика команда. Для того, щоб створити Будинок милосердя чоловік вивчив всі можливі варіанти. 

Знайшов партнерів, на що пішло багато часу. Він написав лист-запит до місцевої влади, після чого йому надали інформацію щодо наявності вільних приміщень в місті. У відповідь влада дала вільне приміщення, в якому зробили заклад для нужденних людей. 

Потрібно стукати, і вам відкриють

Володимир зауважив, що він не соромився прохати про допомогу. Зокрема, коли стосується допомоги благодійників, без яких вже неможливо уявити роботу і існування Будинку милосердя. На початку роботи закладу чоловік навіть не міг уявити, як буде організовувати харчування для його мешканців. Адже держава не виділяє кошти на утримання державного підприємства, власних коштів було недостатньо, щоб повністю забезпечити заклад.

Тоді чоловік почав звертатися до знайомих, серед яких були – підприємці, власники малих і середніх закладів харчування. Ті охоче погодилися допомогти їжею і продуктами, все передавалося у відведений термін. 

Їжу надавали якісну, і це підтверджують люди, які проживають в Будинку Милосердя. Володимир зміг підключити до розвитку свого проєкту багато магазинів одягу, салонів, м’ясокомбінатів. Під час пошуку благодійників і однодумців він звернув увагу на відомих людей, які мають потребу у волонтерстві. Зокрема до допомоги в Будинку милосердя підключилася відома ТОП-модель з Кіровоградщини Аліна Байкова.  

Чоловік згадує, що коли Аліна жила в Кропивницькому вони разом відвідували жінку с дітьми, яка мала проблеми з житлом, потім відвідували літніх людей у лікарнях. Разом з Аліною вони готували обіди для нужденних, робили закупки та інші важливі речі для людей. 

Завдяки зусиллям засновника, різних фірм, які включилися в роботу, у Будинку милосердя мешкає 150 осіб, у кожної своя історія, і свій шлях. Володимир розповідає, що багато людей, які сюди потрапили колись були готові скласти руки, але все ж знайшли сили і звернулися сюди. 

В планах у Володимира започаткувати нові подібні проєкти, які будуть нести користь не тільки йому, а й людям, які потребують допомоги. 

Comments

.,.,.,.