Екрани для проекторів: типи, властивості, переваги, недоліки, де купити

Проекційні екрани — це спеціальним чином виготовлені поверхні, що забезпечують отримання найчіткішого та найяскравішого зображення під час проектування. Екрани для проекторів в Україні продаються в розмаїтті типового і модельного ряду, між собою різні їхні версії відрізняються технічними параметрами, які важливо враховувати під час вибору конкретної моделі проекційного екрана.

Які проекційні екрани можна побачити в магазинах?

Виробники сьогодні виготовляють крани для проекторів трьох типів типів у розмаїтті модельного ряду:

Рулонні екрани

Вони являють собою найбільш популярний тип екранів, який можна легко встановити і заховати, коли він не використовується.

Натяжні екрани

Це більш дорогий тип проекційних екранів, що встановлюється Екрани натяжного типу встановлюються безпосередньо на стін. Вони характеризуються наявністю більш рівної поверхні, що забезпечує найвищу чіткість передачі зображення. Ціна на проекційні екрани даного типу дещо вища, ніж на їхні аналоги інших типів.

Настінні екрани

Це прості та зручні у використанні проекційні екрани, які можна закріпити на вертикальній поверхні — стіна, стенд тощо.

Загальні властивості, властиві проекційних екранів будь-якого типу

 1. Розмір: цей параметр дає змогу вибрати модель проекційного екрана, що максимально відповідає розмірам приміщення та параметрам проектора.
 2. Яскравість — це властивість проекційних екранів, що забезпечує достатню яскравість зображення, яке проектується в різних умовах освітлення.
 3. Контрастність — цей параметр необхідно враховувати, якщо ви хочете отримати чітке відображення колірної гами і деталей картинки.
 4. Ступінь прозорості — виберіть екран, який забезпечує високий ступінь прозорості, щоб зображення було чіткішим.

  Кут огляду проекційного екрана повинен забезпечувати досить широкий огляд зображення у високій якості для всіх глядачів, незалежно від їхніх місць розташування відносно екрана.

Які переваги властиві проекційних екранів під час їхньої експлуатації?

До переваг експлуатації проекційних екранів можна віднести таке:

 1. Отримання яскравішого і якісного зображення, ніж просто на білій стіні або на якій-небудь іншій поверхні білого кольору.
 2. Легкість встановлення та експлуатації.
 3. Отримання рівномірного, деталізованого і чіткого відображення картинки.
 4. Можливість компактно скласти екран, коли він не використовується.

Чи є у проекційних екранів якісь недоліки?

Безумовно, проекційним екраном, як і будь-яким іншим технічним пристроєм, притаманні деякі недоліки:

 1. Параметри екранів для проектора перед запуском необхідно налаштовувати, щоб отримати найкращу якість зображення. 
 2. Висока вартість — у середньому, проекційні екрани доступні будь-якому покупцеві, але деякі потужніші (професійні) моделі коштують дорого.
 3. Для встановлення екрана потрібно виділити додатковий простір.
 4. Проекційні екрани потребують регулярного догляду і своєчасного чищення.
Екран проекційний Projecta SlimScreen 139x240 см MW 10201073 (240х139 см, 16:9, 104")

Де можна в Україні купити недорогий проекційний екран?

Вартість екрана для проектора має велике значення при виборі конкретної його моделі. Однак пам’ятайте, що цей пристрій є одним із найважливіших компонентів вашої системи проекції, тому економити на його якості не бажано.

Загалом же, вибір проекційного екрана залежить від ваших потреб, бюджету та умов експлуатації пристрою. Ви можете з доставкою по Україні вигідно купити проекційний екран у Києві, відвідавши сайт інтернет-магазину Showtime. У нас представлений величезний вибір моделей екранів, представлених різними виробниками. Вибрати проекційний екран потрібного типу для конкретних завдань вам допоможуть кваліфіковані фахівці компанії Showtime.

Comments

.,.,.,.